BĒRNS

Kopš debesis mani ielika mammas klēpī, esmu bijusi drošībā. Esmu piedzīvojusi mammas maigās kustības, esmu ripinājusi ar viņas lēnajām un ātrajām gaitām, un esmu lolota caur viņas elpu un dzīvi. Mans laiks no mammas klēpī līdz šim brīdim ir bijis kā mierīga un nesteidzīga šūpošanās. Kad es augu un atklāju pasauli, kā es ilgojos atkal šūpoties!

Mēs varētu saņemt šādu vēstuli no mūsu bērniem, kuri vēl neprot runāt vai runā bez pārtraukuma.

Šūpošanās ir kā maģisks rituāls, kas nodzīvojis mazu mūžu kopš mazuļa radīšanas.

Šo burvību vēlos turpināt arī savā ikdienā, tāpēc līdz ar manu brīnišķīgo bērnu nākšanu pasaulē dzima ideja par auduma šūpolēm - kas sagādā prieku, īpašus mirkļus un sajūtas.

Kārlis ir mūsu vecākais, kurš manī ielika milzīgu vēlmi - darboties, radīt un vairot skaisto.

Mūsu Samanta ir jaunākā un viņa ir kā ķirsis virsotnē, kā punkts uz "i" - "visam jāsāk tagad!"

Un tā radās Kālis zīmols...

Kad jūs lūdzat manam dēlam uzrakstīt viņa vārdu - burts “r” trūkst, un jūs zināt, ko? Tam tur nav jābūt, jo tā ir bērnības, sirsnības un maiguma zīme.

Iegādājieties dzīvesprieku, vairāk smieklu un smaidu mājās ar auduma šūpolēm “Kālis”, kas izgatavotas un radītas ar 100% ģimenes mīlestību, un visas šūpoles ir roku darbs . Kopā ar meitu vācam kokvilnas audumu, dēls un vīrs taisa priedes koka dībeļus, bet es - pirksti draudzējas starp diegu, adatu un audumu. Viss ir salikts ar vislielāko mīlestību un rūpēm, piepildīts ar smaidu uz lūpām un nosūtīts mūsu klientiem, lai mazais bērns var šūpoties un baudīt!

Ar mīlestību, Daiga
Kalis dibinātājs